İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Sahabet Şikayet

Sahabet Şikayet

Sahabet şikayet, sorun bildirebileceğiniz iletişim araçları sunmaktadır. Üyeler karşılaştıkları bir sorunu yetkili birimlere ileterek çözebilmektedir. Üyelerinin fikir ve görüşlerine de değer vermektedir. Üyeler karşılaştığı her sorunu, istek ve önerisini 7/24 hizmet veren canlı destek ekibine veya [email protected] mail adresi üzerinden müşteri hizmetlerine iletebilmektedir.

sahabet şikayet

Üyelerine güvenli, kullanışlı, eğlenceli, adil ve denetlenen bir hizmet sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hizmet verdiğinden dolayı yaşanan herhangi bir sorunun veya anlaşmazlığın anında çözülmesi için gerekli olan tüm çabayı göstermektedir.

Oyunlarla veya oyunlara bağlı olarak yaşanan sorunlarla ilgili şikayetleri tarafımıza iletebilirsiniz. Şikayetler sosyal medya aracılığı ile yapılamaz. Üyeler şikayetleri ile ilgili ayrıntıları bildirmesi gerekmektedir. Tarih, saat bildirilmelidir. Ekran görüntüsü veya video ile desteklenebilmektedir.

Üyeler canlı destek biriminden memnun kalmadığı zaman [email protected] adresi üzerinden şikayetlerini bildirebilmektedir. ilgili departmana şikayetlerin ulaşmasından sonra 24 saat içinde bildirim gönderilmektedir. Nihai cevap ise en geç 8 hafta içerisinde gönderilmektedir.

Üyeler sorunları canlı destek veya müşteri hizmetleri üzerinden çözemedikleri takdirde [email protected] adresi üzerinden Curaçao E-Gaming komisyonuna mail atarak şikayetlerini bildirebilmektedir.

Sonuç olarak üyeler Sahabet şikayet sistemi sayesinde kullanıcılarının tüm sorunlarını çözeme kavuşturmaktadır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman ilgili departmanlara anında iletmeniz gerekmektedir. Sorununuz ilgili birimler tarafından çözülmediği takdirde ise Curaçao oyun komisyonuna iletebilirsiniz.

Sıradaki yazı Sahabet nasıl bir site

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir