İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » SAHABET’TE EGT MAÇA JACKPOTU DÜŞÜR + 500.000TL NAKİT ÖLDÜL KAZAN

SAHABET’TE EGT MAÇA JACKPOTU DÜŞÜR + 500.000TL NAKİT ÖLDÜL KAZAN

Sahabet’te EGT maça Jackpotu düşür ve ek olarak 500.000 TL ödül kazan. Jackpot ödülüne ek olarak inanılmaz bir nakit ödülün sahibi olabilirsiniz. Amusnet sağlayıcısındaki slot oyunlarına dahil olarak sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz.

SAHABET'TE EGT MAÇA JACKPOTU

Klasik slot oyunları olarak bilinen Amusnet sağlayıcısına ait oyunlarda anlık biriken 4 farklı Jackpot ödülleri bulunmaktadır. Bu ödüller bir oyuncu tarafından düşülene kadar birikmektedir. Sinek, Karo, Kupa ve Maça simgeleri içeren ödüller tamamen şans üzerine kazanılmaktadır. Sahabet tarafından verilen ödülün sahibi olmak için Maça Jackpotun düşürülmesi gerekmektedir.

Amusnet bilinen adı ile EGT oyunlarının hepsinde ortak Jackpot ödülleri bulunmakta ve sürekli olarak artmaktadır. Oyuncular herhangi bir EGT oyunu oynarken birden ekranda Jackpot yazısı belirmekte ve oyuncu Jacpot odasına giriş yapmaktadır. Bu bölümde oyuncuların karşısına arkası dönük 12 iskambil kartı çıkmaktadır. Oyuncular istedikleri kartı açarak 3 tane aynı sembolde olan kartı bulmaya çalışmaktadır. 3 tane maça kartı bulmanız durumunda Milyon JackPot sahibi olmaktadır.

Maça JackPot yanında 500.000 TL ödül kazanmak için:

  • 100.000 TL ve üzeri bonus almadan yatırım yapan oyuncular maça jackpotu düşürdükleri takdirde ek olarak 500.000 TL nakit ödül kazanacaktır.
  • 10.000 – 99.999 TL yatırım yapan ve bonus almayan oyuncular maça jackpotu düşürdükleri takdirde 250.000 TL nakit ödül kazanacaktır.
  • 1 – 9.999 TL arasında bonus almadan yatırım yapan oyuncular ise maça jackpotu düşürdükleri takdirde ek olarak 100.000 TL ödül kazanmaktadır.
  • Yatırım bonusu alarak maça jackpotu düşürenlere ekstra ödül verilmemektedir.
  • Yatırım bonusu almadan maça jackpotu düşüren oyuncular jackpotu düşürdüklerine dair ekran resmi, kazanç saati ve tarihi, kullanıcı adı bilgilerini [email protected] mail adresine göndermesi gerekmektedir. Sonrasında ise canlı destek ekibine bağlanarak ekstra nakit ödüllerini talep etmelidir.
  • 3 gün içerisinde talep edilmemesi takdirde ekleme yapılmamaktadır.
  • Eklenen ödüllerin çekilebilir duruma gelmesi için eklenilen ödülün 1 katı EGT oyunlarından 25 TL den çevrim yapılması gerekmektedir. Farklı oyunlarda çevrim yapılması durumunda verilen ödül ve kazanç iptal edilecektir.

SAHABET’TE EGT MAÇA JACKPOTU DÜŞÜR + 500.000TL NAKİT ÖLDÜL KAZAN

Sizlerde Sahabet ile kazanmanın keyfini çıkartın. Yukarıdaki buton üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir